ابعاد دلخواهت رو به من تیکت بزن

از آنجا که تمام محصولات ارائه شده در این سایت با یک ابعاد مشخص طراحی میشوند ، اگر به هر علتی ابعاد مورد نظر شما با ابعاد مشخص شده در این سایت اختلاف دارد ( به خصوص ابعاد مستطیلی ) میتوانید محصول انتخابی از این سایت و ابعاد مورد نظرتون رو برای من تیکت بزنید که اگر عضو سایت باشید از طریق بخش تیکت پروفایلتون و اگر کاربر مهمان باشید از طریق کلیک کردن بر روی گزینه نارنجی رنگ سمت راست و پایین مرورگرتون ابعاد مورد نظرتون رو اعلام کنید .
برای اطلاع از ابعاد استاندارد شاسی و یا کلاف بوم نقاشی میتوانید از لابراتوارها ، آتلیه ها و یا سایتهای چاپ آنلاینی که شما مد نظرتون هست ابعاد مورد نظرتون رو جویا شده و بعد از نهایی شدن ابعاد و ضخامت مورد نظرتون به من تیکت زده تا محصولی که شما در این سایت انتخاب کردید رو با ابعاد انتخابی شما طراحی کرده و برای شما ارسال کنم .
توجه داشته باشید که اگر احیانا ابعاد مد نظر شما در ابعاد استاندارد شاسی و کلاف نباشد اول از همه با محلی که قرار هست کار چاپ شما رو انجام دهند هماهنگی های لازم رو انجام داده و بعد اطمینان از انجام چاپ ابعاد غیر استاندارد شما ، به من تیکت بزنید .
حتما در تیکت ، شاسی کردن و یا کلاف کردن و همینطور ضخامت کلاف ( در صورت لبه رنگی بودن ) رو به من اطلاع بدین تا طراحی شما به طور دقیق انجام شود .
من قصد دارم در اینجا یک تعدادی از ابعاد شاسی و کلاف رو براتون قرار بدم تا دید بهتری به ابعاد استاندارد داشته باشید اما حتما از محلی که قرار هست کار چاپیتون رو تحویل بدین ابعاد و ضخامت مورد نظرتون رو بپرسید :
ابعاد استاندارد شاسی به سانتیمتر :
۱۰ * ۱۵
۱۶ * ۲۱
۲۰ * ۳۰
۳۰ * ۳۰
۳۰ * ۴۰
۳۰ * ۶۰
۴۰ * ۶۰
۵۰ * ۵۰ ( ابعاد محصولات این سایت )
۵۰ * ۷۰ ( ابعاد محصولات این سایت )
۱۰۰ * ۷۰
ابعاد بسیار زیاد دیگری هم موجود هستند که با توجه به محل چاپتون میتونه متفاوت باشه .
ابعاد استاندارد کلاف برای بوم نقاشی به سانتیمتر :
۳۰ * ۴۰
۵۰ * ۵۰ ( ابعاد محصولات این سایت )
۵۰ * ۷۰ ( ابعاد محصولات این سایت )
۷۰ * ۱۰۰
۱۰۰ * ۱۰۰
و باز هم ابعاد میتواند متفاوت باشد .
برای اطلاعات بیشتر در مورد کاغذ و چاپ به توضیحات هر یک از محصولات همین سایت مراجعه کنید .
با تشکر
question